Sekite Mus
DragonQuestLT
Kategorijos
Anime Apžvalgos Asmeniniai įrašai GE Nuomonė Gidas Konkursas Manga Naujienos Pirmas įspūdis Retro Straipsniai Žaidimai
Fire Emblem: Thracia 776 pagaliau išverstas į anglų kalbą

Daugybę žaidimų, kurie pasirodė Japonijoje niekada nebuvo oficialiai lokalizuoti vakarų rinkai. Dėl to daugybę žaidimų fanų būriasi į komandas (o kartais komandą sudaro tik vienas žmogus), kad išverstų šiuos žaidimus į anglų kalbą. Ir kad šiuos žaidimus galėtų išbandyti dar didesnis žmonių skaičius. Tą progą, „Gamelement“ kartais pateiks naujienas apie retro žaidimus, kuriuos fanai išvertė į anglų kalbą.

„Fire Emblem“ žaidimų serija yra gerai pažįstama daugelio žaidėjų, ypač tų kurie mėgsta taktinius RPG žaidimus. Tačiau iki 2003 metų, ši serija buvo leidžiama tik „tekančios saulės“ šalyje – Japonijoje. Sunku pasakyti, kodėl kompanija Nintendo tiek ilgai delsė. Tad žaidėjai apie šios serijos žaidimus galėjo tik svajoti arba mokytis japonų kalbos. Ko nepadarė Nintendo, padarė žaidimų fanai, jie pradėjo versti nepasirodžiusius „Fire Emblem“ serijos žaidimus.

2018 metų rugsėjį buvo anonsuotas projektas „Project Exile“. Jį anonsavęs žmogus, pasivadinęs slapyvardžiu Cirosan, ėmėsi pilnai su komandą versti visą žaidimo „Fire Emblem: Thracia 776“ istoriją ir meniu „langus“. Buvo panaudoti ankstesnių vertėjų Zane ir Kirb atnaujinimai (kurie buvo neišbaigti), kaip pagrindas naujam pilnam žaidimo vertimui. Vertimo skriptas buvo pilnai perrašytas, jis yra išleistas atskirame PDF faile, kaip įrodymas, kad tai nenuplagijuotas skriptas. Įdomu yra tai, kad komanda „Project Exile“ sudaro žmonės iš skirtingų pasaulio kampelių, kurie niekada „gyvai“ vienas su kitu nesimatė. 2019 metų gegužės 31 dieną buvo išleistas „Fire Emblem: Thracia 776“ pilnas žaidimo vertimas, kurį galite parsisiųsti čia.

Gamelement komentaras: Šią seriją esu labai pamėgęs, tad būtinai išbandysiu „Fire Emblem: Thracia 776“ žaidimą. Jei mėgstate taktinius RPG žaidimus, tai turėtumėte ir Jūs nepraleisti šio „saldainiuko“. Be abejo yra tik vienas minusas, šie žaidimai yra tikri „laiko rijikai“. Bet visgi nuostabiausią matyti, ką susivieniję žaidimų fanai sugeba sukurti, o mes žaidėjai galime tik džiaugtis, kad gyvename žaidimų aukso laikotarpyje. (Gamelement komentaras, tai mūsų nuomonė, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti).

Ar žaisite „Fire Emblem: Thracia 776“ žaidimą?

Įvedę savo el. pašto adresą puslapio apačioje ir pirmieji gaukite naujausias mūsų naujienas, apžvalgas ir straipsnius el. paštu.

Pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate augti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Jei Jums patiko šis įrašas, pasidalinkite juo savo socialinių tinklų paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Gamelement Svetainėje naudojami slapukai (angl. "cookies")

Naršydami svetainėje jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais

Daugiau apie Privatumą ir Slapukus, Privatumo Politikoje